• Nowy plac zabaw w ramach Budżetu Obywatelskiego

• Miło nam poinformować, że projekt modernizacji placu zabaw i siłowni plenerowej przy naszej szkole został wybrany do głosowania. Już można oddać swój głos do czego serdecznie zachęcamy.

• Sukcesy naszych uczniów!

• Wyniki etapu rejonowego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie:

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO:

1. Konkurs języka angielskiego: Karolina Pląsek 8a

2. Konkurs matematyczny: Janiszewski Jarosław 8a, Raczyński Artur 8a

3. Konkurs biologiczny: Borger Dawid 8b, Szajek Gabor 7b

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim!

• Szkolny Konkurs na Kartkę Świąteczną lub Noworoczną

• Zapraszam uczniów do udziału w konkursie na Kartkę Świąteczną lub Noworoczną.

Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach:

1. klasy 1-3 (praca wykonana w programie Paint)
            2. klasy 4-6 (praca wykonana w programie Paint lub Paint3D)
            3. klasy 7-8 (praca wykonana w programie Paint3D lub GIMP)

Kartka powinna mieć wymiary: szerokość 16 cm (605 px) oraz wysokość 11 cm. (416 px) - lub odwrotnie.

Wykonany projekt kartki należy zapisać pod nazwą: imię i nazwisko, klasa; wybrać rozszerzenie(typ pliku) jpg, jpeg, png oraz przesłać na adres e-mail: edybizbanska@policesp3.pl

Oceny prac dokona jury, biorąc pod uwagę: oryginalność, pomysłowość i samodzielność.

Nauczyciele informatyki

• RAZEM DLA FILIPA

• Na początku grudnia społeczność szkolna podjęła działania charytatywne, z których dochód został przeznaczony na leczenie ucznia naszej szkoły - Filipa Sochackiego
            7 grudnia, w sali gimnastycznej odbyły się ciekawe zajęcia z nauczycielem wychowania fizycznego - panem Tomaszem Pilarskim, polegające m.in. na nauce kontrolowanego, bezpiecznego upadku oraz podstaw samoobrony.
            11 grudnia zorganizowano kiermasz słodkości i zdrowych przekąsek. Zostały one przygotowane przez wolontariuszy, a także uczniów klas: 3A, 4B, 5A i 6B.
            W sumie zebrano 2662,17 zł. Pieniądze zostały wpłacone na zorganizowaną dla chłopca zrzutkę.
            Wszystkim, którzy zorganizowali działania charytatywne i darczyńcom serdecznie dziękujemy za udział i dar serca.
            To nie koniec podjętych akcji mających na celu pozyskanie funduszy na leczenie chłopca, a o ich szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie.
            Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za szczodrość!

• Razem dla Filipa

• W najbliższy czwartek, tj. 7 grudnia 2023 r. ciekawe zajęcia z nauczycielem wychowania fizycznego Panem Tomaszem Pilarskim. Połączenie przyjemnego z pożytecznym, wspierając zbiórkę na leczenie Filipa - uczyć się będziemy bezpiecznie upadać. Z kolei dla odważnych możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośrednim starciu z Panem Tomaszem Pilarskim.

11 grudnia 2023 r. (poniedziałek) odbędzie się kiermasz słodkości i zdrowych przekąsek - tak bardzo lubiany wśród naszej społeczności, z którego dochód zasili zbiórkę dla Filipa.

Dla wszystkich chętnych, którzy chcą przekazać Filipowi słowa wsparcia i wesprzeć zbiórkę podajemy link