• Szanowni Rodzice uczniów przyszłych klas pierwszych!

Informujemy, że podręczniki i ćwiczenia dzieci otrzymają ze szkoły nieodpłatnie na początku roku szkolnego.

Poniżej podajemy ważne informacje:

1. Wyprawka (do przygotowania na początek roku):

• TORNISTER (odpowiedni do sylwetki, nie za ciężki)
        • PIÓRNIK – 2 ołówki HB, gumka, temperówka, linijka bez ozdób, nożyczki (zwykłe, dobrze tnace),  klej w sztyfcie, kredki ołówkowe (niełamiace),
        • STRÓJ NA W-F (koszulka, krótkie spodenki, dresy), obuwie zmienne (halówki), podpisane worki,
        • BUTY NA ZMIANĘ (jasna podeszwa),
        • WOREK NA BUTY (podpisany) do szatni.

2. Podczas wakacji dzieci powinny być uczone samodzielności w samo­obsłudze (wiązanie butów, zapinanie guzików, wiązanie szalika, samodzielne korzystanie z toalety itp.)

3. Prosimy o przygotowanie dla wychowawcy na początek roku:

• zdjęcia legitymacyjne (imię, nazwisko, data urodzenia, adres),
        • adresy e-mail,
        • informacje o problemach zdrowotnych (choroby przewlekłe, dzieci pod stałą kontrolą lekarza specjalisty itp.),
        • opinie z poradni psychologiczno-pedagogicznej, informacje  przedszkola.

RELIGIA (zakup przez rodzica) - informacja w czerwcu