Rok szkolny 2019/2020
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
Finaliści Gminnego Konkursu
"Bawimy się w matematykę"
w roku szkolnym 2019/2020
kl. 4
Laureat - Artur Raczyński kl. 4a
Wyróżnienie - Jarosław Janiszewski kl. 4a
Wyróżnienie - Sofiia Shuravel kl. 4a
kl. 5
Wyróżnienie - Natalia Gruszczyńska kl. 5b
Wyróżnienie - Aleksander Nowak kl. 5a
kl. 6
Laureat - Ewelina Mieszała kl. 6a
Wyniki Międzynarodowego Konkursu
Kangur Matematyczny 2020
Wyniki dla kategorii: Maluch klasa 3 szkoły podstawowej
bardzo dobry ≥ 117,00 pkt • wyróżniony ≥ 95,00 pkt
Wyróżnienie i najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas 3 uzyskał:
PANKIEWICZ TYMEK z kl. 3B
Wyróżnienie
IGNACZAK DANIEL z kl. 3B
Wyniki dla kategorii: Maluch klasa 4 szkoły podstawowej
bardzo dobry ≥ 118,00 pkt • wyróżniony ≥ 97,00 pkt
Wyróżnienie i najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas 4 uzyskała:
MIESZAŁA ALICJA z kl. 4A
Wyróżnienie
RACZYŃSKI ARTUR z kl. 4A
Wyniki dla kategorii: Beniamin klasa 5 szkoły podstawowej
bardzo dobry ≥ 145,00 pkt • wyróżniony ≥ 111,00 pkt
Wyróżnienie i najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas 5 uzyskała:
BRATKO WIKTORIA z kl. 5B
Wyniki dla kategorii: Beniamin klasa 6 szkoły podstawowej
bardzo dobry ≥ 146,00 pkt • wyróżniony ≥ 118,00 pkt
Wyróżnienie i najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas 6 uzyskała:
ŻUK MAJA z kl. 6B
Wyróżnienie
MIESZAŁA EWELINA z kl. 6A
Wyróżnienie
CZAJKO JOANNA z kl. 6A
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik
edycja XXV w którym uczestniczyli uczniowie z klas:
kl.3 - 12 osób
kl.4 - 7 osób
kl.5 - 13 osób
kl.6 – 11 osób
Każdy uczestnik konkursu mógł zdobyć 150 pkt.
Uczeń klasy 5a Aleksander Nowak
zdobył 126,25 pkt. (84,17% poprawnych odpowiedzi) – wynik Bardzo dobry.
Uczennica klasy 6a Ewelina Mieszała
zdobyła 117 pkt. (78% poprawnych odpowiedzi) - wynik Dobry.
Najlepszy wynik w kl. 3 uzyskał Gabor Szajek z kl.3b zdobył 111,75 pkt.
Najlepszy wynik w kl.4 uzyskałSzymon Witkowski z kl.4 b zdobył 62,75 pkt.
SUKCESY UCZNIÓW Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
KLASY I-III:
Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego Olimpusek sesja zimowa:
Borys Markowski klasa 2 A miejsce 1 – dyplom laureata
Szymon Radzik-Pietyra klasa 2 A miejsce 8 – dyplom laureata
Agata Łukaszewicz klasa 3 A miejsce 8 - dyplom laureata
Wiktoria Wojtecka klasa 3 B miejsce 12 - dyplom laureata
KLASY IV-VI:
Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego Olimpus sesja zimowa:
Dawid Borger klasa 4 B miejsce 5 - dyplom laureata
Jarosław Janiszewski klasa 4 A miejsce 6 - dyplom laureata
Borys Czernikow klasa 4 A miejsce 9 - dyplom laureata
Szymon Witkowski klasa 4 B miejsce 9 - dyplom laureata
Artur Raczyński klasa 4 A miejsce 10 - dyplom laureata
Marcel Otto klasa 5 A miejsce 4 - dyplom laureata
Maciej Alexiou klasa 5 C miejsce 6 - dyplom laureata
Natalia Gruszczyńska klasa 5 B miejsce 6 - dyplom laureata
Julia Rożyńska klasa 5 A miejsce 8 - dyplom laureata
Wiktoria Bratko klasa 5 B miejsce 9 - dyplom laureata
Dominika Walenciak klasa 5 A miejsce 9 - dyplom laureata
Patrycja Tomczyk klasa 5 C miejsce 10 - dyplom laureata
Łukasz Jamroziński klasa 6 D miejsce 4 - dyplom laureata
Michał Skornia klasa 6 D miejsce 5 - dyplom laureata
Maja Stochmal klasa 6 A miejsce 6 - dyplom laureata
Hanna Pasik klasa 6 A miejsce 8 - dyplom laureata
Julia Gromek klasa 6 A miejce 9 - dyplom laureata
Jerzy Łukaszewicz klasa 6 D miejsce 9 - dyplom laureata
Milena Konasiuk klasa 6 A miejsce 10 - dyplom laureata
Hanna Kotniewicz klasa 6 A miejsce 10 - dyplom laureata
Zofia Michałowska klasa 6 A miejsce 10 - dyplom laureata
Karolina Tomczak klasa 6 A miejsce 10 - dyplom laureata
Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego Edi Panda:
Artur Raczyński klasa 4 A miejsce 5 - dyplom laureata
Dawid Borger klasa 4 B miejsce 7 - dyplom wyróżnienia
Szymon Witkowski klasa 4 B miejsce 7 - dyplom wyróżnienia
Wiktoria Bratko klasa 5 B miejsce 1 - dyplom laureata
Maciej Jacenik klasa 5 A miejsce 3 - dyplom laureata
Semestr I
Ortografik
Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do II etapu konkursu
Kl. IV
Kamil Jasiński, Alicja Mieszała, Artur Raczyński, Dawid Borger, Julia Kujawa, Szymon Witkowski, Wiktoria Wajs, Aleksandra Lichwiarska
Kl. V
Karina Szremska, Sandra Dyba, Maja Sankowska, Hanna Świtkowska, Wiktoria Kobylarz, Amelia Grzejszczak, Antonina Miszkiel, Maja Wiśniewska, Wiktor Suszczewicz, Wikotoria Bratko, Julia Filipczak, Julia Rożyńska, Amelia Nowicka, Natalia Gruszczyńska, Aleksander Nowak, Michał Mileszko
Kl. VI
Victoria Kozicka, Zuzanna Lech, Lena Wróbel, Weronika Jasiak, Milena Furman, Nadia Wasilewska, Marta Szmit, Łukasz Jamroziński, Aleksandra Świątek, Hanna Kotniewicz, Livia Gałuszka, Jerzy Łukaszewicz, Laura Jankowska, Kamila Brandt, Zuzanna Opłatek, Ewelina Mieszała, Gosia Lück, Maja Stochmal, Maja Żuk, Hanna Pasik, Joanna Czajko
Bawimy się w matematykę
Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do II etapu konkursu
Kl. IV
Hubert Nowak, Julia Kujawa, Szymon Witkowski, Dawid Borger, Kamil Jasiński, Franek Lipiński, Artur Raczyński, Jarosław Janiszewski, Sofiia Zharavel, Wiktoria Wajs, Alicja Mieszała, Borys Czernikow, Anna Kacprzak
Kl. V
Maciej Alexiu, Oliwia Banatowska, Wiktoria Bratko, Natalia Gruszczyńska, Michał Jasiński, Kacper Kaźmierski, Emilia Kuśmierz, Michał Mileszko, Antonina Miszkiel, Aleksander Nowak, Jakub Zaborniak
Kl. VI
Joanna Czajko, Igor Fryszkowski, Milena Furman, Julia Glinka, Hanna Kotniewicz, Zuzanna Lech, Jerzy Łukaszewicz, Ewelina Mieszała, Dawid Niedźwiecki, Hanna Pasik, Maja Stochmal, Aleksander Strużyna, Nikola Szulecka, Aleksandra Świątek, Klaudia Walczak
Bawimy się w matematykę
Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do III etapu konkursu
Kl. VI
Lech Zuzanna, Łukaszewicz Jerzy, Mieszała Ewelina, Czajko Joanna, Stochmal Maja, Kotniewicz Hania, Furman Milena, Niedźwiecki Dawid, Świątek Aleksandra, Kujawowicz Nina, Fryszkowski Igor, Pliszka Dawid
Ortografik
Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do półfinału:
Kl. IV
- Artur Raczyński
- Julia Kujawa
- Dawid Borger
- Szymon Witkowski
- Wiktoria Wajs
Kl. V
- Wiktoria Bratko
- Maja Wiśniewska
- Antonina Miszkiel
- Natalia Gruszczyńska
Kl. VI
- Ewelina Mieszała
- Hanna Kotniewicz
- Laura Jankowska
- Hanna Pasik
- Zuzanna Opłatek
- Marta Szmit
GRATULUJEMY!!!
Bawimy się w matematykę
Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do półfinału
Kl. VI
Ilość pkt. : Max – 9 Min - 8
- Czajko Joanna – 9
- Furman Milena – 9
- Kotniewicz Hanna – 8
- Kujawowicz Nina - 9
- Łukaszewicz Jerzy – 9
- Mieszała Ewelina – 9
- Niedźwiecki Dawid – 9
- Stochmal Maja – 9
Kl. V
1. Alexiou Maciej
2. Bratko Wiktoria
3. Gruszczyńska Natalia
4. Kaźmierski Kacper
5. Nowak Aleksander
6. Miszkiel Antonina
7. Rożyńska Julia
Kl. IV
- Lipiński Franciszek,
- Raczyński Artur,
- Janiszewski Jarosław,
- Zharavel Sofiia,
- Mieszała Alicja.
Półfinał odbędzie się 29.02.2020r. godz.9.00
w SP nr 8 ul. Piaskowa (wszystkie klasy)
GRATULUJEMY…
Do finału konkursu „Sudoku”
organizowanego dla uczniów Gminy Police zakwalifikowały się drużyny:
kl. 4
Kamil Jasiński
Szymon Witkowski
Kl. 5
Nina Siwek
Olga Siwek
Kl. 6
Milena Furman
Jerzy Łukaszewicz
Ortografik 2019/2020
LAUREACI
klasy IV
Dawid Borger
Szymon Witkowski
FINALIŚCI
klasy IV
Wiktoria Wajs
klasy V
Wiktoria Bratko
klasy VI
Laura Jankowska
Hanna Pasik
Gratulujemy!!!