Rok szkolny 2023/2024
Osiągnięcia uczniów w konkursach I półrocze roku szkolnego 2023/2024
LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW "ORTOGRAFIK" 2023/2024
KLASY IV
Laureatka: Kornelia Urbaniak - kl. 4a
Finalista: Igor Działa - kl. 4a
KLASY VI
Finalistka: Maria Wojcieszczyk - kl. 6b
KLASY VII
Laureatka: Agata Łukaszewicz - kl. 7a
KLASY VIII
Laureaci: Borys Czernikow - kl. 8a
Dawid Borger - kl. 8b
Język angielski
- Ogólnopolska Olimpiada Olimpus - sesja zimowa 2024, wyniki w marcu. Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek - sesja zimowa 2024, wyniki w marcu.
- Rejonowy Konkurs języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2023/2024 - do etapu wojewódzkiego awansowała Karolina Pląsek klasa 8a.
- Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego- zakwalifikował się Dawid Borger klasa 8a.
Biologia
- Konkurs Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty - do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się Dawid Borger klasa 8b i Gabor Szajek klasa 7a.
Geografia
- Konkurs Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty - do etapu rejonowego zakwalifikowali się Dawid Borger klasa 8b i Jarosław Janiszewski klasa 8a.
Plastyka
- Wojewódzki konkurs plastyczny „ Moja mleczna kraina”- 1 miejsce zajęła Oliwia Tucin z klasy 5a.
Język polski
- Do Finału XXI Konkursu Humanistycznego organizowanego przez XIII LO w Szczecinie zakwalifikowali się: Artur Raczyński kl.8a, Dawid Borger kl.8b, Agata Łukaszewicz kl.7a.
- Gminny konkursu "Ortografik": Laureaci: Kornelia Urbaniak – kl. 4a, , Agata Łukaszewicz – kl. 7a, Borys Czernikow – kl. 8a, Dawid Borger – kl. 8b Finaliści: Igor Działa – kl. 4a, Maria Wojcieszczyk – kl. 6b
-
Gminny konkurs „Ortografik”- półfinaliści:
Działa Igor, Nowak Natan, Smorowska Michał, Sochacki Olaf, Urbaniak Kornelia - klasy 4
Futyma Nadia, Markowski Borys, Radzik – Pietyra Szymon, Wojcieszczyk Maria - klasy 6
Łukaszewicz Agata - klasa 7, Czernikow Borys - klasa 8.
Matematyka
-
Konkurs Bawimy się w matematykę:
Laureaci:
Urbaniak Kornelia kl.4a
Sochacki Olaf kl.4a
Łukaszewicz Agata kl.7a
Kopacz Hanna kl.7b
Kamil Jasiński kl. 8b
Karolina Pląsek kl. 8a
Artur Raczyński kl.8a
Ołowiak Jakub kl.8a
Wyróżnieni:
Chmielewski Maciej kl.4a
Jan Landowski kl. 5b
Hubert Perkowski 6b
Chełminiak Tymek kl.7a
Zaivii Zakhar kl.7a
Janiszewski Jarosław kl.8a
- Gminny konkurs „Bawimy się w matematykę”- półfinaliści:
Urbaniak Kornelia, Działa Igor, Sochacki Olaf, Chmielewski Maciej, Wrzosek Ksawery, Czarnecka Laura - klasy 4,
Kopacz Ludwik, Matuszewska Lena, Bagińska Sandra, Bohdan Bohdan, Wiśniewski Marcel , Landowski Jan- klasy 5,
Grzegorzak Oliwier, Perkowski Hubert, Markowski Borys, Radzik-Pietyra Szymon, Futyma Nadia, Wojcieszczyk Maria, Ilczuk Lena, Jasiński Alan, Depczyńska Liwia - klasy 6,
Zaivii Zakhar, Sorochkin Timur, Opiela Tomasz, Kopacz Hanna, Bujnowska Aleksandra, Łukasiewicz Agata - klasy 7,
Pląsek Karolina, Janiszewski Jarosław, Jasiński Kamil, Ołowiak Jakub, Procek Katarzyna, Raczyński Artur - klasa 8.
- Do finału konkursu- ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
zakwalifikowali się:
Jarosław Janiszewski kl.8a
Artur Raczyński kl.8a
- Do finału XXIII konkursu matematycznego dla uczniów klas VII-VIII POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN ORGANIZOWANEGO PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE zakwalifikowali się:
Jarosław Janiszewski kl. 8a
Kamil Jasiński kl. 8b
Kasia Procek kl. 8a
- Do finału XXIII konkursu matematycznego dla uczniów klas IV-VI POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN ORGANIZOWANEGO PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE zakwalifikowali się:
Alan Jasiński kl. 6b
Borys Markowski kl. 6b
Jakub Jastrzębski kl. 5b