Rok szkolny 2017/2018
OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
KONKURSY KLAS I -III
KONKURS ŁAMIGŁÓWKI MĄDREJ GŁÓWKI:
FINALIŚCI KLASA1
Gabor Szajek kl. 1b
Hanna Wojtasik kl. 1a
Tymoteusz Kursa kl. 1a
FINALIŚCI KLASA 2
Julia Kujawa kl.2b
Artur Raczyński kl.2a
FINALIŚCI KLASA 3
Amelia Grzejszczak kl. 3d
LAUREACI KLASA 2
Sofia Zhuravel kl.2a
LAUREACI KLASA 3
Kacper Kaźmierski kl. 3d
Aleksander Nowak kl.3a
SUKCESY UCZNIÓW Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
KLASY I-III:
Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego Olimpusek
sesja zimowa:Tomasz Opiela klasa 1 B miejsce 13 - dyplom laureata
Maria Herman klasa 1 B miejsce 15 - dyplom laureata
Artur Raczyński klasa 2a miejsce 6 - dyplom laureata
Szymon Witkowski klasa 2 B miejsce 6 - dyplom laureata
Dawid Borger klasa 2 B miejsce 8 - dyplom laureata
Wiktoria Bratko klasa 3 B miejsce 9 - dyplom laureata
Bartosz Adamski klasa 3 A miejsce 10 - dyplom laureata
Natalia Gruszczyńska klasa 3 B miejsce 11 - dyplom laureata
Jarosław Ciszewski klasa 3 A miejsce 11 - dyplom laureata
Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego Olimpusek
sesja wiosenna:Wiktoria Wojtecka klasa 1 B miejsce 10 - dyplom laureata
Mateusz Pawłowski klasa 1 B miejsce 11 - dyplom laureata
Dawid Borger klasa 2 B miejsce 11 - dyplom laureata
Szymon Witkowski klasa 2 B miejsce 11 - dyplom laureata
Wiktoria Bratko klasa 3 B miejsce 12 - dyplom laureata
Natalia Gruszczyńska klasa 3 B miejsce 14 - dyplom laureata
Antonina Miszkiel klasa 3 D miejsce 15 - dyplom laureata
KLASY IV-VI:
Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego Olimpus
sesja zimowa:Zuzanna Malec klasa 4 A miejsce 6 - dyplom laureata
Maja Bilińska klasa 4 E miejsce 7 - dyplom laureata
Maja Bukowiec klasa 4 E miejsce 7 - dyplom laureata
Maja Żuk klasa 4 B miejsce 9 - dyplom laureata
Aleksandra Bolińska klasa 4 E miejsce 9 - dyplom laureata
Hanna Kotniewicz klasa 4 A miejsce 9 - dyplom laureata
Maja Stochmal klasa 4 A miejsce 10 - dyplom laureata
Wiktoria Rudź klasa 4 B miejsce 10 - dyplom laureata
Zofia Michałowska klasa 4 A miejsce 10 - dyplom laureata
Mateusz Romel klasa 6C miejsce 6 - dyplom laureata
Emilia Pasik klasa 6 C miejsce 7 - dyplom laureata
Przemysław Matera klasa 6 C miejsce 7 - dyplom laureata
Rafał Zaśko klasa 6 C miejsce 8 - dyplom laureata
Oliwer Mielcarek klasa 6 C miejsce 9 - dyplom laureata
Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego Edi Panda:
Maja Stochmal klasa 4 A miejsce 8 - dyplom wyróżnienia
Julia Gromek klasa 4 A miejsce 9 - dyplom wyróżnienia
Zofia Michałowska klasa 4 A miejsce 10 - dyplom wyróżnienia
Gerard Wójcicki klasa 4 B miejsce 10 - dyplom wyróżnienia
Emilia Pasik klasa 6 C miejsce 4 - dyplom laureata
Mateusz Romel klasa 6 C miejsce 5 - dyplom laureata
Lena Wójcik klasa 6 C miejsce 6 - dyplom wyróżnienia
Karolina Szomańska klasa 6 C miejsce 8 - dyplom wyróżnienia
Rafał Zaśko klasa 6 C miejsce 9 - dyplom wyróżnienia
Podczas XVII Gminnego Konkursu Języka Angielskiego uczniowie:
Łukasz Jamroziński klasa 4D,
Jerzy Łukasiewicz klasa 4D,
Igor Witkowski klasa 5 A,
Paweł Żurek klasa 5 A,
Przemysław Matera klasa 6 C,
Mateusz Romel klasa 6 C
Zdobyli I miejsce w kategorii drużynowej
dla Szkoły Podstawowej nr 3
im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach.
WYNIKI XVIII
KONKURSU MATEMATYCZNEGO
dla uczniów szkół podstawowych organizowanych
przez XIII Liceum Ogólnokształcące pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
Finał Konkursu odbył się 8 marca 2018 roku
w Liceum Ogólnokształcącym nr XIII w Szczecinie
Finalistką konkursu została
Karolina Szomańska z kl. 6c
Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2018
Wyniki dla kategorii: Żaczek klasa 2 szkoły podstawowej
laureat ≥ 98,00 pkt • bardzo dobry ≥ 78,00 pkt • wyróżniony ≥ 56,00 pkt
JANISZEWSKI JAROSŁAW wyróżniony
RACZYŃSKI ARTUR wyróżniony
Wyniki dla kategorii: Maluch klasa 3 szkoły podstawowej
laureat ≥ 110,00 pkt • bardzo dobry ≥ 92,00 pkt • wyróżniony ≥ 69,00 pkt
Najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas trzecich
BRATKO WIKTORIA
Wyniki dla kategorii: Maluch klasa 4 szkoły podstawowej
laureat ≥ 117,00 pkt • bardzo dobry ≥ 107,00 pkt • wyróżniony ≥ 84,00 pkt
Najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas czwartych
KUJAWOWICZ NINA
Wyniki dla kategorii: Beniamin klasa 5 szkoły podstawowej
laureat ≥ 137,00 pkt • bardzo dobry ≥ 112,00 pkt • wyróżniony ≥ 83,00 pkt
ŻUREK PAWEŁ wyróżniony
Wyniki dla kategorii: Beniamin klasa 6 szkoły podstawowej
laureat ≥ 143,00 pkt • bardzo dobry ≥ 130,00 pkt • wyróżniony ≥ 98,00 pkt
SZOMAŃSKA KAROLINA wyróżniona
OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH ZA I PÓŁROCZE
Klasy I-III
Dominika Kozłowska z kl. 3b – wyróżnienie w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECI”, objętym honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka oraz patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
Klasy IV-VI
Gminny Konkurs Ortograficzny „Ortografik”
Maja Stochmal 4a finalistka
Aleksander Mejer 5b finalistka
Amelia Bitkowska 5a wyróżnienie
Przemysław Matera 6c wyróżnienie
Karolina Jatczak 6c wyróżnienie
Emilia Pasik 6c wyróżnienie
Ogólnopolskie dyktando nie tylko dla mistrzów
Emilia Pasik 16 miejsce
Amelia Janik 20 miejsce
Oliwia Kuberska 20 miejsce
Karolina Szomańska 20 miejsce
Aleksander Mejer 22 miejsce
Wojciech Mieszała 25 miejsce
Kacper Jaroszewski 25 miejsce
Konkurs Humanistyczny organizowany przez XIII LO w Szczecinie - reprezentacja szkoły
Emilia Pasik 6c
Wojciech Mieszała 6a
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Nie palę! I tym się chwalę!"
Amelia Janik 6a 2 miejsce
Wiktoria Lipnicka 6a wyróżnienie
Karolina Szomańska 6a wyróżnienie
I Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Prawa dziecka oczami dzieci”, objęty honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka oraz patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
Milena Konasiuk 4a wyróżnienie
Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Matematyczny”
Michał Skornia 4d Najlepszy wynik klas 4
Paweł Żurek 5a Najlepszy wynik klas 5
F.Budas 6a Najlepszy wynik klas 6
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
I Wojewódzki Konkurs Plastyczny „PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECI”
objęty honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka
oraz patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty,
zorganizowany przez SP w Trzcińsku ZdrojuNa konkurs wysłano 7 prac dzieci ze świetlicy szkolnej.
Wyróżnienia otrzymały: Dominika Kozłowska z klasy III B oraz Milena Konasiuk z klasy IVA.
KONKURSY PRZEDMIOTOWE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
ORGANIZOWANYCH PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W SZCZECINIE
w roku szkolnym 2017/2018etap szkolny
Matematyka
Zwycięzcami szkolnego etapu konkursu matematycznego zostali:
1. Franciszek Budas z klasy 6a
2. Rafał Zaśko z klasy 6cGRATULUJEMY!
Język niemiecki
I etap konkursu został przeprowadzony 17 października 2017r. W konkursie uczestniczyło dwóch uczniów z klasy 6a.
Do II etapu zakwalifikowała się Alicja Paca uzyskując 14 pkt.
Język polski
Do II etapu zakwalifikowali się:
1. Wojciech Mieszała kl. 6a
2. Emilia Pasik kl. 6c
GMINNY KONKURS "ORTOGRAFIK" 2017/2018
Lista uczestników zakwalifikowanych do półfinału konkursu
KLASY CZWARTE
Fryszkowski Igor, Furman Milena, Łukaszewicz Jerzy, Mieszała Ewelina, Pasik Hanna, Standowicz Nikola, Stochmal Maja, Świątek Ola, Wilczyńska Zuzanna.KLASY PIĄTE
Maksymilian Szwarczewski, Amelia Bitkowska, Aleksander Mejer, Kacper Jaroszewski, Szymon Łosin, Karolina Frankowska, Julia Sieradzka.KLASY SZÓSTE
Karolina Jatczak, Tymoteusz Kuciemba, Wojciech Mieszała, Ada Murawska, Matera Przemek, Amelia Janik, Karolina Szomańska, Emilia Pasik, Mateusz Rudecki.
GMINNY KONKURS "BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ" 2017/2018
Lista uczestników zakwalifikowanych do półfinału konkursu
KLASY CZWARTE
Czajko Joanna 4a, Furman Milena 4d, Kotniewicz Hanna 4a, Lech Zuzanna 4c, Łukaszewicz Jerzy 4d, Matera Stanisław 4b, Mieszała Ewelina 4a, Ostrowski Franciszek 4b, Pasik Hanna 4a, Pliszka Dawid 4c, Rudź Wiktoria 4b, Rybczyński Filip 4b, Skornia Michał 4b, Stochmal Maja 4a, Witkowski Kacper 4a, Żuk Antek 4e, Żuk Maja 4b.KLASY PIĄTE
Kulczyk Oliwia, Tatys Nadia, Szwarczewski Maksymilian, Andrzejewski Patryk, Jasiński Adam, Michalak Konrad, Jaroszewski Kacper, Czajko Natalia, Witkowski Igor, Żurek Paweł.KLASY SZÓSTE
Budas Franciszek 6a, Henszel Miłosz 6a, Jatczak Karolina 6c, Karlińska Paula 6a, Maciągowski Jakub 6a, Matera Przemysław 6c, Mieszała Wojciech 6a, Murawska Ada 6c, Paca Alicja 6a, Pasik Emilia 6c, Romel Mateusz 6c, Szomańska Karolina 6c, Trojanowska Emilia 6b, Zaśko Rafał 6c.