Rok szkolny 2015/2016
Wyniki konkursu ogólnopolskiego Kangur Matematyczny 2016
Wyniki dla kategorii: Maluch - klasa 3
ŻUREK PAWEŁ 86,00 pkt wyróżnienieWyniki dla kategorii: Maluch - klasa 4
PASIK EMILIA 98,50 pkt wyróżnienie
KARLIŃSKA PAULA 97,50 pkt wyróżnienieWyniki dla kategorii: Beniamin - klasa 6
ZOŁA KATARZYNA 131,00 pkt wynik bardzo dobry
KRUSZEWICZ WIKTOR 117,50 pkt wyróżnienie
ŻUK OLIWIA 105,00 pkt wyróżnienie
ŻUCHOWSKA MILENA 100,75 pkt wyróżnienieNauczyciele: A. Grabowska, A. Sulawiak, A. Gawrońska
Wyniki XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych
w roku szkolnym 2015/2016 udział wzięło blisko 50 tysięcy uczestników, wśród których wyłoniono 442 laureatów.klasy 2 - 13 392; klasy 3 - 12 312; klasy 4 - 8 509 ; klasy 5 - 8 728; klasy 6 - 6 771 uczestników
Miło nam poinformować, że uczennica klasy 6c Katarzyna Zoła została laureatką, zdobyła I miejsce w kraju uzyskując 100% poprawnych odpowiedzi.
Katarzyna w nagrodę weżmie udział w tygodniowym ObozieTalentów 2016 w Serpielicach.
Wiktor Kruszewicz (kl.6a) uzyskał wynik bardzo dobry (137,5 pkt - 8 miejsce w województwie i 66 w kraju)
Jan Zaśko (6b) uzyskał wynik bardzo dobry (121 pkt - 34 miejsce w województwie i 313 w kraju)
Michał Skornia (2d) uzyskał wynik bardzo dobry (120 pkt - 36 miejsce w województwie i 690 w kraju)
Nauczyciele: A. Sulawiak, A. Gawrońska, E. Landowska
GRATULUJEMY
Konkurs Matematyczny
dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego
w roku szkolnym 2015/2016LAUREATKA - Katarzyna Zoła (6c) - 1 miejsce w województwie
FINALIŚCI - Wiktor Kruszewicz (6a), Milena Żuchowska (6a)
Nauczyciel: A. Sulawiak.
LAUREACI Konkursu Języka Angielskiego
dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego
w roku szkolnym 2015/2016Katarzyna Zoła (6c) i Wiktor Kruszewicz (6a)
Nauczyciel: K. Kapela
Kasia jest zwolniona ze sprawdzianu po szkole podstawowej, Wiktor jest zwolniony z II części sprawdzianu. Na zaświadczeniu o sprawdzianie uzyskują maksymalna liczbę punktów.
XVI KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY
ORGANIZOWANEGO PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE
LAUREACI - WIKTOR KRUSZEWICZ (6a) i KATARZYNA ZOŁA KL. (6c)
Nauczyciel: A. Sulawiak
VII KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY
ORGANIZOWANEGO PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIEFinalista - Kruszewicz Wiktor (6a)
VIII Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych
pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
organizowanego przez XIII Liceum Ogólokształcącego w SzczecinieFinalistka - Katarzyna Zoła (6c)
IV KONKURS PRZYRODNICZY dla uczniów szkół podstawowych
pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
organizowany przez XIII LO w Szczecinie
Finalistka - Katarzyna Zoła (6c)Nauczyciel: D. Kozub
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „DEBEŚCIAK 2015/2016”
DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORGANIZOWANEGO PRZEZ GIMNAZJUM NR 3 W POLICACHLaureaci - Kruszewicz Wiktor (6a), Zoła Katarzyna (6a)
Pozostali finaliści: Tarnowska Julia, Lasko Sandra, Minda Wiktor, Miziński Kosma (wszyscy z klasy 6c)
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY EDI-„ PINGWIN”
LAUREAT - KATARZYNA ZOŁA (6c) - miejsce 3WYRÓŻNIENIE - EMILIA PASIK (4c) - miejsce 9
Konkurs "Języka polskiego" dla uczniów szkół podstawowych
zorganizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym - 2015/2016
finaliści etapu szkolnego
Zoła Katarzyna (6c), Freitag Tomasz (6b), Zawistowska Samanta (6b), Zaśko Jan (6b).
Nauczyciele: D. Matera, T. Jedziny.
Olimpiada OLIMPUSEK z języka angielskiego sesja zimowa 2016
Klasy 1
Natalia Gruszczyńska (1b) miejsce 3 w Polsce, 1 w szkole
Anna Landowska (1a) miejsce 7 w Polsce, 2 w szkole
ex aequo Julia Rożyńska (1a) i Aleksandra Liban (1d) miejsce 8 w Polsce, 3 w szkole
Klasy 2
Zofia Michałowska (2a) miejsce 13 w Polsce, 1 w szkole
Hanna Pasik (2a) miejsce 16 w Polsce, 2 w szkole
Stanisław Matera (1b) miejsce 18 w Polsce, 3. w szkole
Dyplom laureata w klasach 1-3 przyznawano od miejsca 1 do 15.
Olimpiada OLIMPUS z języka angielskiego sesja zimowa 2016
Klasy 4
Emilia Pasik (4c) miejsce 18 w Polsce, 1 w szkole
Przemysław Matera (4c) miejsce 24 w Polsce, 2 w szkole
Karolina Jatczak (4c) miejsce 40 w Polsce, 3 w szkole
Klasy 5
Agata Andrysiak (5c) miejsce 22 w Polsce, 1 w szkole
Izabela Lehman (5c) miejsce 25 w Polsce, 2 w szkole
Maja Świder (5c) miejsce 28 w Polsce, 3 w szkole.
Dyplom laureata w klasach 4-6 przyznawano od miejsca 1 do 10.
Nauczyciel: J. Białas
Powiatowy Konkurs Recytatorski
Nikodem Wysocki kl. 5a - I miejsce
Wyróżnienie - Julia Siemianowska (5d)
opiekun; Marzena Sękowska
Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego
"MULTITEST"
w roku szkolnym 2015/2016Klasa IV
Emilia Pasik klasa IV C - miejsce 5 - Laureat; Karolina Jatczak klasa IV c- miejsce 15 - Wyróżnienie
klasa VI
Katarzyna Zoła klasa VIC - miejsce 3 - LaureatNauczyciel: D. Kozub
FINALIŚCI GMINNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO
„JEŻYK 2016”KLASA 1
Dominika Walenciak kl.1a
Natalia Gruszczyńska kl.1b
Maciej Alexiou kl.1cKLASA 2
Hanna Pasik kl.2a
Maja Stochmal kl.2a
Martyna Pytel kl.2dKLASA 3
Fabian Ziółkowski kl.3a
Kacper Giza kl.3b
Dominika Sochanowska kl.3c
Nauczyciele: D.Jarasz (1a), J. Bodziachowska (1b), K. Rybczyńska (1c), A. Żuk (1a), E. Landowska (2d), A. Grabowska (3a), U. Stefańska (3b), A. Sielicka (3c)
Gminny konkurs matematyczny "Łamigłówki mądrej główki"
Klasa I - IV miejsce w drużynowych zmaganiach (Anna Landowska, Oliwier Jaworski, Bartosz Hinz)
Laureaci w klasach II - Antoni Żuk i Michał Skornia.
GMINNY KONKURS "ORTOGRAFIK" 2015/2016
FINAŁKlasy czwarte
Laureaci: Pasik Emilia (4c), Szomańska Karolina (4c)
Wyróżnienia: Przemysław Matera (4c), Tymoteusz Kuciemba (4b), Emilia Wasiewska (4a)
Klasy piąte
Laureaci: Alicja Górna (5b)
Wyróżnienia: Julia Krzyszycha (5d), Natalia Jatczak (5d)
Klasy szóste
Wyróżnienia: Agata Brzyncka (6b), Katarzyna Zoła (6c)
nauczyciele: M. Jagodzińska (4c, 5a, 5b, ), T. Jedziny (4a, 6b,), D. Matera (5d, 6c)
GMINNY KONKURS "BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ" 2015/2016
FINAŁKlasy piąte
Laureat: Oskar Kowalski (5a)
Wyróżnienie: Oliwia Hnatkowska (5b)
Klasy szóste
Laureaci - Wiktor Kruszewicz (6a), Katarzyna Zoła (6c)
nauczyciele: Aldona Sulawiak (4c, 5c, 5d, 6c), Anetta Gawrońska (4a, 4b, 5a, 5b, 6b), Renata Maruszewska (6a)