• Rok szkolny 2023/2024

Laureaci:    Borys Czernikow  - kl. 8a
                             Dawid Borger - kl. 8b

Język angielski

• Ogólnopolska Olimpiada Olimpus - sesja zimowa 2024, wyniki w marcu. Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek - sesja zimowa 2024, wyniki w marcu.
          • Rejonowy Konkurs języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2023/2024 - do etapu wojewódzkiego awansowała Karolina Pląsek klasa 8a.
          • Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego- zakwalifikował się Dawid Borger klasa 8a.

Biologia

• Konkurs Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty - do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się Dawid Borger klasa 8b i Gabor Szajek klasa 7a.

Geografia

• Konkurs Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty - do etapu rejonowego zakwalifikowali się Dawid Borger klasa 8b i Jarosław Janiszewski klasa 8a.

Plastyka

• Wojewódzki konkurs plastyczny „ Moja mleczna kraina”- 1 miejsce zajęła Oliwia Tucin z klasy 5a.

Język polski

• Do Finału XXI Konkursu Humanistycznego organizowanego przez XIII LO w Szczecinie zakwalifikowali się: Artur Raczyński kl.8a, Dawid Borger kl.8b, Agata Łukaszewicz kl.7a.
          • Gminny konkursu "Ortografik":  Laureaci: Kornelia Urbaniak – kl. 4a, , Agata Łukaszewicz – kl. 7a, Borys Czernikow – kl. 8a, Dawid Borger – kl. 8b Finaliści: Igor Działa – kl. 4a, Maria Wojcieszczyk – kl. 6b
          • Gminny konkurs „Ortografik”- półfinaliści:

Działa Igor, Nowak Natan, Smorowska Michał, Sochacki Olaf, Urbaniak Kornelia - klasy 4

Futyma Nadia, Markowski Borys, Radzik – Pietyra Szymon, Wojcieszczyk Maria - klasy 6

Łukaszewicz Agata - klasa 7, Czernikow Borys - klasa 8.

• Konkurs Bawimy się w matematykę:

Laureaci:

Urbaniak Kornelia kl.4a

Sochacki Olaf kl.4a

Łukaszewicz Agata kl.7a

Kopacz Hanna kl.7b

Kamil Jasiński kl. 8b

Karolina Pląsek kl. 8a

Artur Raczyński kl.8a

Ołowiak Jakub kl.8a

Wyróżnieni:

Chmielewski Maciej kl.4a

Jan Landowski kl. 5b

Hubert Perkowski 6b

Chełminiak Tymek kl.7a

Zaivii Zakhar kl.7a

Janiszewski Jarosław kl.8a

• Gminny konkurs „Bawimy się w matematykę”- półfinaliści:

Urbaniak Kornelia, Działa Igor, Sochacki Olaf, Chmielewski Maciej, Wrzosek Ksawery, Czarnecka Laura - klasy 4,

Kopacz Ludwik, Matuszewska Lena, Bagińska Sandra, Bohdan Bohdan, Wiśniewski Marcel , Landowski Jan- klasy 5,

Grzegorzak Oliwier, Perkowski Hubert, Markowski Borys, Radzik-Pietyra Szymon, Futyma Nadia, Wojcieszczyk Maria, Ilczuk Lena, Jasiński Alan, Depczyńska Liwia - klasy 6,

Zaivii Zakhar, Sorochkin Timur, Opiela Tomasz, Kopacz Hanna, Bujnowska Aleksandra, Łukasiewicz Agata - klasy 7,

Pląsek Karolina, Janiszewski Jarosław, Jasiński Kamil, Ołowiak Jakub, Procek Katarzyna, Raczyński Artur - klasa 8.

• Do finału konkursu- ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

zakwalifikowali się:

Jarosław Janiszewski kl.8a

Artur Raczyński kl.8a

• Do finału XXIII konkursu matematycznego dla uczniów klas VII-VIII POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN ORGANIZOWANEGO PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE zakwalifikowali się:

Jarosław Janiszewski kl. 8a

Kamil Jasiński kl. 8b

Kasia Procek kl. 8a

• Do finału XXIII konkursu matematycznego dla uczniów klas IV-VI POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN ORGANIZOWANEGO PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE zakwalifikowali się:

Alan Jasiński kl. 6b

Borys Markowski kl. 6b