MENU

Osiągnięcia uczniów w konkursach i zawodach sportowych


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 


 

OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA

CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

 

Weronika Jasik

uczennica klasy 5c

 

ZOSTAŁA MISTRZYNIĄ POLSKI

w biegu na 300 m

                               GRATULACJEsmiley

                                                                                          


 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS I-III

"POTYCZKI MATEMATYCZNE"

 

 

LAUREACI:

 

 

Lena Ilczuk                       kl. 1a

Dominika Polaszewska       kl. 1b
Tymoteusz Kursa              kl. 2a  
Tymoteusz Pankiewicz      kl. 2b
Artur Raczyński               kl. 3a
Szymon Witkowski           kl. 3b  

                                                                                                 Gratulujemy !!! smiley


 

Laureaci konkursu ortograficznego ,,Jeżyk”

 

Klasa 1

Maria Wojcieszczyk 1b

Klasa 2

Agata Łukaszewicz 2a

Daniel Ignaczak 2b

Klasa 3

Borys Czernikow 3a

                                      Gratulujemy !!!   smiley

 


Mistrz Polski w kickboxingu

Patryk Andrzejewski

 

Gratulujemy !!!

 


 

Wyróżnienie w Kangurze Europejskim

Artur Raczyński – klasa 3a

 

GRATULACJE

 


Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2019

 

Wyniki dla kategorii: Żaczek klasa 2 szkoły podstawowej

laureat ≥ 97,00 pkt • bardzo dobry ≥ 77,00 pkt • wyróżniony ≥ 59,00 pkt

Najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas 2 uzyskał:

PRÓCHNICKI TOMASZ  57,00 pkt.

 

Wyniki dla kategorii: Maluch klasa 3 szkoły podstawowej

laureat ≥ 102,00 pkt • bardzo dobry ≥ 80,00 pkt • wyróżniony ≥ 60,00 pkt

Wyróżnienie i najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas 3 uzyskał:

RACZYNSKI ARTUR 63,50 pkt.

 

Wyniki dla kategorii: Maluch klasa 4 szkoły podstawowej

laureat ≥ 111,00 pkt • bardzo dobry ≥ 93,00 pkt • wyróżniony ≥ 71,00 pkt

Najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas 4 uzyskała:

BRATKO WIKTORIA  69,75 pkt.

 

Wyniki dla kategorii: Beniamin klasa 5 szkoły podstawowej

laureat ≥ 138,00 pkt • bardzo dobry ≥ 118,00 pkt • wyróżniony ≥ 90,00 pkt

Najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas 5 uzyskała:

KUJAWOWICZ NINA

 

Wyniki dla kategorii: Beniamin klasa 6 szkoły podstawowej

laureat ≥ 144,00 pkt • bardzo dobry ≥ 130,00 pkt • wyróżniony ≥ 107,00 pkt

Najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas 6 uzyskał:

ŻUREK PAWEŁ 103,50 pkt.

 


 

Gminny konkurs Sudoku

 

2 miejsce drużynowo w Gminnym Konkursie Sudoku  zajęli:

Piotr Sosnowski z kl. 6a i Antek Szostak z kl. 6c

 


Gminny konkurs „Bawimy się w matematykę”

Laureatami konkursu zostali:

Natalia Czajko z kl. 6c i Paweł Żurek z kl. 6a

 

                                                                                                                             GRATULUJEMY !!!

 


SUKCESY UCZNIÓW Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

KLASY I-III:

 

Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego Olimpusek sesja zimowa:

 

Borys Markowski klasa 1 A               miejsce 3 – dyplom laureata

Szymon Radzik-Pietyra klasa 1         miejsce 8 – dyplom laureata

 

Dawid Borger klasa 3 B                     miejsce 10 - dyplom laureata

Szymon Witkowski klasa 3 B             miejsce 14 - dyplom laureata

 

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ZUCH edycja roczna:

 

Borys Markowski klasa 1 A                miejsce 10 - dyplom laureata

 

Dawid Borger klasa 3 B                     miejsce 6 - dyplom laureata

Artur Raczyński klasa 3 A                miejsce 15 - dyplom laureata

 

KLASY IV-VI:

 

Ogólnopolski konkurs językowo-plastyczny ,,Żaba w gardle”:

 

Michał Mileszko klasa 4 B                 - wyróżnienie

Alicja Bakalarz klasa 6 B                  - wyróżnienie

Konrad Michalak klasa 6 B                - wyróżnienie

 

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego Memory Master:

 

Zofia Michałowska klasa 5 A             - wyróżnienie

 

Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego Olimpus sesja zimowa:

 

Angelika Gajewska klasa 4 A             miejsce 5 - dyplom laureata

Julia Rożyńska klasa 4 A                   miejsce 5 - dyplom laureata

Antonina Miszkiel klasa 4 D              miejsce 7 - dyplom laureata

Maciej Alexiou klasa 4 C                   miejsce 8 - dyplom laureata

Dominika Walenciak klasa 4 A           miejsce 8 - dyplom laureata

Wiktoria Bratko klasa 4 B                miejsce 10 - dyplom laureata

Michał Mileszko klasa 4 B                 miejsce 10 - dyplom laureata

 

Łukasz Jamroziński klasa 5 D            miejsce 5 - dyplom laureata

Zofia Michałowska klasa 5 A             miejsce 6 - dyplom laureata

Julia Gromek klasa 5 A                     miejsce 7 - dyplom laureata

Hanna Pasik klasa 5 A                       miejsce 7 - dyplom laureata

Maja Stochmal klasa 5 A                  miejsce 7 - dyplom laureata

Nina Kujawowicz klasa 5 C                miejsce 9 - dyplom laureata

Dawid Pliszka klasa 5 C                     miejsce 9 - dyplom laureata

Wiktoria Rudź klasa 5 B                   miejsce 9 - dyplom laureata

Gerard Wójcicki klasa 5 B                miejsce 9 - dyplom laureata

Aleksandra Bolińska klasa 5 E           miejsce 10 - dyplom laureata

Milena Furman klasa 5 D                   miejsce 10 - dyplom laureata

Natalia Wrzosek klasa 5 B               miejsce 10 - dyplom laureata

Maja Żuk klasa 5 B                           miejsce 10 - dyplom laureata

 

Oliwia Kulczyk klasa 6 A                   miejsce 3 - dyplom laureata

Igor Witkowski klasa 6 A                 miejsce 3 - dyplom laureata

Alan Terlecki klasa 6 C                     miejsce 7 - dyplom laureata

Amelia Bitkowska klasa 6 A              miejsce 8 - dyplom laureata

Luiza Leśniewska klasa 6 B               miejsce 8 - dyplom laureata

Kamil Wysocki klasa 6 A                   miejsce 9 - dyplom laureata

Paweł Żurek klasa 6 A                       miejsce 10 - dyplom laureata

 

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego Edi Panda:

 

Maciej Jacenik klasa 4 A                  miejsce 4 - dyplom laureata

Wiktoria Bratko klasa 4 B                miejsce 6 - dyplom wyróżnienia

Bartosz Adamski klasa 4 A               miejsce 7 - dyplom wyróżnienia

Julia Rożyńska klasa 4 A                   miejsce 9 - dyplom wyróżnienia

Angelika Gajewska klasa 4 A             miejsce 10 - dyplom wyróżnienia

Antonina Miszkiel klasa 4 D              miejsce 10 - dyplom wyróżnienia

 

Łukasz Jamroziński klasa 5 D            miejsce 6 - dyplom wyróżnienia

Maja Stochmal klasa 5 A                  miejsce 6 - dyplom wyróżnienia

Dawid Pliszka klasa 5 C                     miejsce 7 - dyplom wyróżnienia

Julia Gromek klasa 5 A                     miejsce 8 - dyplom wyróżnienia

Małgorzata Luck klasa 5 A                miejsce 8 - dyplom wyróżnienia

Maja Żuk klasa 5 B                           miejsce 8 - dyplom wyróżnienia

 

Kacper Jaroszewski klasa 6 B           miejsce 5 - dyplom laureata

Szymon Łosin klasa 6 B                     miejsce 6 - dyplom wyróżnienia

Mariusz Różycki klasa 6 C                miejsce 7 - dyplom wyróżnienia

Alan Terlecki klasa 6 C                     miejsce 8 - dyplom wyróżnienia


Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje powiatowe:

 

1. miejsce drużynowo:

Miłosz Broniszewski - kl.6c

Natalia Czajko       - kl.6c

Piotr Sosnowski      - kl.6a

Nadia Tatys         - kl.6c

 

1. miejsce indywidualnie:

Nadia Tatys         - kl.6c

 


 

Powiatowy Konkurs Plastyczny

pt. „Zdrowy styl życia"

 

laureatka

Ewelina Mieszała    - kl.5a

 


 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Zdrowiu i Bezpieczeństwie „Rzepka”

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 im. Heleny Raszki w Szczecinie

 

Finalistami tego konkursu zostali:

 

Anika Picho - 5e oraz Filip Rybczyński – 5b

 


Szkolny Konkurs Zbiórka Makulatury

 

I   miejsce           Aleksandra Opłatek klasa IV C
II  miejsce           Ewelina Mieszała klasa VA
III miejsce          Joanna Czajko klasa VA

 


 

ORTOGRAFIK

Laureatami zostali:

Hanna Pasik kl. 5a

Kacper Giza kl. 6b

 

                                                                                 Gratulujemy!!!


XVIII KONKURS HUMANISTYCZNY

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LO W SZCZECINIE

 

Finalistą tego konkursu został uczeń naszej szkoły

Kacper Giza

 

GRATULUJEMY

 


 

I PÓŁROCZE

BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ

Do półfinału konkursu zakwalifikowały się następujące osoby:

 

KLASY 6

  1. Czajko Natalia
  2. Frankowska Karolina
  3. Jaroszewski Kacper
  4. Mejer Aleksander
  5. Sosnowski Piotr
  6. Tatys Nadia
  7. Wiliński Mateusz
  8. Witkowski Igor
  9. Żurek Paweł

 

KLASY 5

  1. Furman Milena,
  2. Czajko Joanna ,
  3. Lech Zofia,
  4. Opłatek Zuzanna,
  5. Mieszała Ewelina,
  6. Kotniewicz Hanna,
  7. Wójcicki Gerard,
  8. Niedźwiecki Dawid,
  9. Strużyna Aleksander

 

KLASY 4

  1. Jacenik Maciej kl. 4a
  2. Wiśniewska Maja kl. 4b
  3. Walenciak Dominika kl. 4a
  4. Filipczak Julia kl. 4a
  5. Kapela Michał kl. 4a
  6. Miszkiel Antonina kl. 4d
  7. Zaborniak Jakub kl. 4c
  8. Mileszko Michał kl. 4b

 

                        Gratulujemy !!!


 

SUDOKU

Uczniowie zakwalifikowani do finału Gminnego Konkursu „Sudoku”

 

kl. 6

Antek Szostak, Piotr Sosnowski

 

kl. 5

Milena Furman, Jerzy Łukaszewicz

 

kl. 4

Olga Siwek, Nina Siwek

 


21 listopada 2018 roku odbyła się

XXIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny.

W matematycznej rozgrywce wzięło udział ponad 61 tysięcy uczestników.

Najlepsi w naszej szkole:

 

Gabor Szajek kl.2b –77,50 % pkt. możliwych do zdobycia – wynik BARDZO DOBRY

Agata Łukaszewicz kl.2a – 65% pkt. możliwych do zdobycia – wynik DOBRY

Tymoteusz Pankiewicz kl.2b – 65% pkt. możliwych do zdobycia – wynik DOBRY

Kamil Jasiński kl.3b – najlepszy wynik w klasach trzecich.

Antonina Miszkiel kl.4d – 76.67% pkt.możliwych do zdobycia – wynik BARDZO DOBRY

Joanna Czajko kl.5a – najlepszy wynik w klasach piątych

Paweł Żurek kl.6a – 71,67% pkt. możliwych do zdobycia – wynik BARDZO DOBRY


 


 

                    GRATULUJEMY !!!!!!!!       

 


ORTOGRAFIK

Lista uczniów I etapu konkursu którzy zakwalifikowali się do etapu II:

KLASY 4

kl. IVa

  1. Angelika Gajewska
  2. Nikola Grudzień
  3. Karina Szremska
  4. Dominika Walenciak

kl. IVb

  1. Wiktoria Bratko
  2. Natalia Gruszczyńska
  3. Wiktoria Kobylarz
  4. Hanna Świtkowska
  5. Maja Wiśniewska

kl. IVc

  1. Maciej Alexiou

kl.IVd

  1. Antonina Miszkiel

KLASY 5

kl. Va

  1. Joanna Czajko
  2. Ewelina Mieszała
  3. Hanna Pasik
  4. Maja Stochmal
  5. Karolina Tomczak

kl. Vb

  1. Igor Fryszkowski
  2. Stanisław Matera
  3. Aleksandra Świątek
  4. Maja Żuk

kl. Vc

  1. Julia Glinka
  2. Laura Jankowska
  3. Zuzanna Opłatek

kl. Vd

  1. Milena Furman
  2. Livia Gałuszka
  3. Jerzy Łukaszewicz

kl. Ve

  1. Maciej Sobczak
  2. Marta Szmit

KLASY 6

kl. VIa

  1. Gabrysia Abendrot
  2. Dominika Frankowska
  3. Karolina Frankowska
  4. Oliwia Kulczyk
  5. Emilia Potomska
  6. Paweł Żurek

kl. VIb

  1. Kacper Giza
  2. Kacper Jaroszewski
  3. Szymon Łosin
  4. Olek Mejer
  5. Martyna Nowicka
  6. Julia Sieradzka

kl. VIc

  1. Miłosz Broniszewski
  2. Natalia Czajko
  3. Dominika Sochanowska

 

       GRATULUJEMY!!!


ORTOGRAFIK etap 2

Lista uczestników, którzy zakwalifikowali się do etapu III:

KLASY 4

  1. Nikola Grudzień        4a
  2. Wiktoria Bratko       4b
  3. Hanna Świtkowska    4b
  4. Antonina Miszkiel     4d

KLASY 5

  1. Ewelina Mieszała       5a
  2. Hanna Pasik              5a
  3. Maja Stochmal         5a
  4. Karolina Tomczak     5a
  5. Igor Fryszkowski      5b
  6. Stanisław Matera      5b
  7. Maja Żuk                  5b
  8. Julia Glinka               5c
  9. Laura Jankowska       5c
  10. Milena Furman           5d
  11. Livia Gałuszka            5d
  12. Jerzy Łukaszewicz    5d
  13. Marta Szmit             5e

KLASY 6

  1. Karolina Frankowska 6a
  2. Oliwia Kulczyk          6a
  3. Emilia Potomska        6a
  4. Paweł Żurek              6a
  5. Kacper Giza              6b
  6. Kacper Jaroszewski  6b
  7. Szymon Łosin           6b
  8. Olek Mejer               6b
  9. Martyna Nowicka      6b
  10. Julia Sieradzka         6b
  11. Natalia Czajko          6c

 

                                    GRATULUJEMY!!!


SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

NA ILUSTRACJĘ DO PIEŚNI LEGIONOWEJ

 

NAGRODA

Julia Gromek - kl.5a

Milena Konasiuk - kl.5a

Nadia Tatys - kl.6c

 

WYRÓŻNIENIE

Alicja Bakalarz - kl.6b

Konrad Michalak - kl.6b

Alan Terlecki - kl.6c

 

DYPLOM

Milena Furman - kl.5d

Konrad Jaroszewski - kl.6b

Magdalena Sładkiewicz - kl.6c

                                                                       GRATULUJEMY!!!

 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
    ul Siedlecka 4
    72-010 Police
  • (+91) 317-69-50