• Wirtualna rzeczywistość

• Dzięki programowi "Laboratoria przyszłości" w naszej szkole pojawiła się pracownia wieloprzedmiotowa ClassVR  z zestawem gogli VR. Mogą one być wykorzystywane na lekcjach wszystkich przedmiotów oraz na zajęciach dodatkowych.

02.03.23 - zajęcia w klasie 1b na temat Dbamy o zdrowie. Zachęcanie uczniów do przestrzegania zasad higieny i zdrowego odżywiania. Oglądanie bakterii, wirusów, organów wewnętrznych człowieka oraz rozpoznawanie warzyw i owoców na targu.

Przyroda w klasie 4a.

Podczas lekcji klasa 2a skorzystała z gogli VR do obejrzenia popularnych miejsc, z których słyną kraje sąsiadujące z Polską. Dzięki goglom VR na kilku lekcjach obejrzeliśmy: Pomnik Muru Berlińskiego, katedrę w Berlinie, Reichstag w Berlinie z zewnątrz i wewnątrz, stolicę Słowacji - Bratysławę, stolicę Ukrainy – Kijów, stolicę Czech – Pragę, stolicę Litwy – Wilno, Plac Czerwony w Moskwie (Rosja), Plac Zwycięstwa w Mińsku (Białoruś).