• 2023/2024

• Walentynki

Z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski zaprosił całą społeczność szkolną do udziału w serduszkowej loterii muzycznej. Dodatkowo każdy uczestnik zabawy mógł zadedykować komuś wylosowany utwór. W Dniu Zakochanych działała też Poczta Walentynkowa, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów oraz nauczycieli. Szczególnie dziękujemy wszystkim, którzy włożyli na siebie strój w kolorze miłości, podkreślając czerwienią wyjątkową atmosferę tego dnia.

Dzień Życzliwości 2023

21 listopada 2023 r., zgodnie z wieloletnią tradycją naszej szkoły, z okazji Dnia Życzliwości odbył się kiermasz smakołyków, w trakcie którego poszczególne klasy miały możliwość sprzedaży samodzielnie przygotowanych przekąsek na swoich stoiskach. Bardzo dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu wszystkich pyszności a Uczniom za zaangażowanie w kiermasz. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na słodkie upominki dla uczniów naszej szkoły. Na znak protestu przeciwko złości i agresji, społeczność szkolna zaakcentowała kolor żółty w swojej garderobie. Samorząd Uczniowski przygotował na ten wyjątkowy dzień m.in. liściki z życzliwymi sentencjami, które uczniowie klas 4-8 mogli znaleźć w swoich szafkach szkolnych, natomiast na młodszych kolegów i koleżanki z klas 1-3 w salach lekcyjnych czekały radosne rysunki. Była to również okazja do przywitania się z nauczycielami w wybrany przez uczniów z zaproponowanych przez Samorząd niecodzienny sposób. Mamy nadzieję, że poniższa galeria zdjęć pozwoli poczuć życzliwość i radość, którymi przepełniony był ten dzień!

Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 13 października 2023  w ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej została zorganizowana gra miejska „Police - w poszukiwaniu okruchów historii”.
          Wzięli w niej udział wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami. Po otrzymaniu instrukcji do gry rozpoczęli swoją czterokilometrową wędrówkę. Zgodnie z wytycznymi docierali do kolejnych punktów, mających historyczne znaczenie dla Polic. Tam zgłębiali wiedzę m.in. z umiejscowionych tablic informacyjnych, odpowiadali na pytania oraz wykonywali rozmaite zadania. Na mecie na wszystkich czekał skarb, który otworzyć można było jedynie używając czterocyfrowego kodu. Prawidłowy kod uzyskały grupy, które wykonały wszystkie zadania w trakcie gry.
          Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do organizacji imprezy: w szczególności Pani Annie Rubaj-Fiedziuszko, koordynatorce ds. questów z Miejskiego Ośrodka Kultury, pani Agnieszce Mazanek oraz nauczycielom którzy uczestniczyli w grze terenowej i dodatkowym opiekunom grup.

Relacja z gry terenowej dostępna: https://www.youtube.com/watch?v=ViijA7-y3QE​​​​​

Skład Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego: