MENU

Osiągnięcia uczniów w konkursach i zawodach sportowych

Rok szkolny 2017/2018

 

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

 


KONKURSY KLAS I -III

KONKURS ŁAMIGŁÓWKI MĄDREJ GŁÓWKI:

FINALIŚCI KLASA1

Gabor Szajek kl. 1b

Hanna Wojtasik kl. 1a

Tymoteusz Kursa kl. 1a

FINALIŚCI KLASA 2

Julia Kujawa kl.2b

Artur Raczyński kl.2a

FINALIŚCI KLASA 3

Amelia Grzejszczak kl. 3d

 

LAUREACI KLASA 2 

Sofia Zhuravel kl.2a

LAUREACI KLASA 3

Kacper Kaźmierski kl. 3d

Aleksander Nowak kl.3a

 


 

SUKCESY UCZNIÓW Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

KLASY I-III:

 

Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego Olimpusek
sesja zimowa:

 

Tomasz Opiela klasa 1 B miejsce 13 - dyplom laureata

Maria Herman klasa 1 B miejsce 15 - dyplom laureata

 

Szymon Witkowski klasa 2 B miejsce 6 - dyplom laureata

Dawid Borger klasa 2 B miejsce 8 - dyplom laureata

 

Wiktoria Bratko klasa 3 B miejsce 9 - dyplom laureata

Bartosz Adamski klasa 3 A miejsce 10 - dyplom laureata

Natalia Gruszczyńska klasa 3 B miejsce 11 - dyplom laureata

Jarosław Ciszewski klasa 3 A miejsce 11 - dyplom laureata

 

Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego Olimpusek
sesja wiosenna:

 

Wiktoria Wojtecka klasa 1 B miejsce 10 - dyplom laureata

Mateusz Pawłowski klasa 1 B miejsce 11 - dyplom laureata

 

Dawid Borger klasa 2 B miejsce 11 - dyplom laureata

Szymon Witkowski klasa 2 B miejsce 11 - dyplom laureata

 

Wiktoria Bratko klasa 3 B miejsce 12 - dyplom laureata

Natalia Gruszczyńska klasa 3 B miejsce 14 - dyplom laureata

Antonina Miszkiel klasa 3 D miejsce 15 - dyplom laureata

 

KLASY IV-VI:

 

Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego Olimpus
sesja zimowa:

 

Zuzanna Malec klasa 4 A miejsce 6 - dyplom laureata

Maja Bilińska klasa 4 E miejsce 7 - dyplom laureata

Maja Bukowiec klasa 4 E miejsce 7 - dyplom laureata

Maja Żuk klasa 4 B miejsce 9 - dyplom laureata

Aleksandra Bolińska klasa 4 E miejsce 9 - dyplom laureata

Hanna Kotniewicz klasa 4 A miejsce 9 - dyplom laureata

Maja Stochmal klasa 4 A miejsce 10 - dyplom laureata

Wiktoria Rudź klasa 4 B miejsce 10 - dyplom laureata

Zofia Michałowska klasa 4 A miejsce 10 - dyplom laureata

 

Mateusz Romel klasa 6C miejsce 6 - dyplom laureata

Emilia Pasik klasa 6 C miejsce 7 - dyplom laureata

Przemysław Matera klasa 6 C miejsce 7 - dyplom laureata

Rafał Zaśko klasa 6 C miejsce 8 - dyplom laureata

Oliwer Mielcarek klasa 6 C miejsce 9 - dyplom laureata

 

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego Edi Panda:

 

Maja Stochmal klasa 4 A miejsce 8 - dyplom wyróżnienia

Julia Gromek klasa 4 A miejsce 9 - dyplom wyróżnienia

Zofia Michałowska klasa 4 A miejsce 10 - dyplom wyróżnienia

Gerard Wójcicki klasa 4 B miejsce 10 - dyplom wyróżnienia

 

Emilia Pasik klasa 6 C miejsce 4 - dyplom laureata

Mateusz Romel klasa 6 C miejsce 5 - dyplom laureata

Lena Wójcik klasa 6 C miejsce 6 - dyplom wyróżnienia

Karolina Szomańska klasa 6 C miejsce 8 - dyplom wyróżnienia

Rafał Zaśko klasa 6 C miejsce 9 - dyplom wyróżnienia

 

Podczas XVII Gminnego Konkursu Języka Angielskiego uczniowie:

 

Łukasz Jamroziński klasa 4D,

Jerzy Łukasiewicz klasa 4D,

Igor Witkowski klasa 5 A,

Paweł Żurek klasa 5 A,

Przemysław Matera klasa 6 C,

Mateusz Romel klasa 6 C

 

Zdobyli I miejsce w kategorii drużynowej
dla Szkoły Podstawowej nr 3
im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach.


WYNIKI XVIII

KONKURSU MATEMATYCZNEGO

dla uczniów szkół podstawowych organizowanych

przez XIII Liceum Ogólnokształcące pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

 

Finał Konkursu  odbył się 8 marca 2018 roku

w Liceum Ogólnokształcącym nr XIII w Szczecinie

 

Finalistką konkursu została

Karolina Szomańska z kl. 6c

 


Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2018

Wyniki dla kategorii: Żaczek klasa 2 szkoły podstawowej

 laureat ≥ 98,00 pkt • bardzo dobry ≥ 78,00 pkt • wyróżniony ≥ 56,00 pkt

 

JANISZEWSKI JAROSŁAW             wyróżniony

RACZYŃSKI ARTUR                     wyróżniony

 

Wyniki dla kategorii: Maluch klasa 3 szkoły podstawowej

 laureat ≥ 110,00 pkt • bardzo dobry ≥ 92,00 pkt • wyróżniony ≥ 69,00 pkt

Najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas trzecich

BRATKO WIKTORIA

 

Wyniki dla kategorii: Maluch klasa 4 szkoły podstawowej

 laureat ≥ 117,00 pkt • bardzo dobry ≥ 107,00 pkt • wyróżniony ≥ 84,00 pkt

Najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas czwartych

KUJAWOWICZ  NINA

 

Wyniki dla kategorii: Beniamin klasa 5 szkoły podstawowej

laureat ≥ 137,00 pkt • bardzo dobry ≥ 112,00 pkt • wyróżniony ≥ 83,00 pkt

 

ŻUREK PAWEŁ                              wyróżniony

 

Wyniki dla kategorii: Beniamin klasa 6 szkoły podstawowej

 laureat ≥ 143,00 pkt • bardzo dobry ≥ 130,00 pkt • wyróżniony ≥ 98,00 pkt

 

SZOMAŃSKA KAROLINA                   wyróżniona

 

 

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH ZA I PÓŁROCZE

 

Klasy I-III

 

Dominika Kozłowska z  kl. 3b wyróżnienie w I Wojewódzkim  Konkursie  Plastycznym  „PRAWA DZIECKA OCZAMI  DZIECI”, objętym honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka oraz  patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

 

Klasy IV-VI

 

Gminny Konkurs Ortograficzny „Ortografik”

 

Maja Stochmal         4a    finalistka

Aleksander Mejer     5b    finalistka

Amelia Bitkowska      5a    wyróżnienie

Przemysław Matera   6c    wyróżnienie

Karolina Jatczak       6c    wyróżnienie

Emilia Pasik               6c    wyróżnienie

 

 

Ogólnopolskie dyktando nie tylko dla mistrzów  

Emilia Pasik              16 miejsce

Amelia Janik             20 miejsce

Oliwia Kuberska        20 miejsce

Karolina Szomańska  20 miejsce

Aleksander Mejer     22 miejsce

Wojciech Mieszała    25 miejsce

Kacper Jaroszewski  25 miejsce

 

 

Konkurs Humanistyczny organizowany przez XIII LO w Szczecinie - reprezentacja szkoły

 

Emilia Pasik              6c

Wojciech Mieszała    6a

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Nie palę! I tym się chwalę!" 

Amelia Janik             6a    2 miejsce

Wiktoria Lipnicka      6a    wyróżnienie

Karolina Szomańska   6a    wyróżnienie

 

I Wojewódzki  Konkurs  Plastyczny  „Prawa dziecka oczami dzieci”, objęty honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka oraz  patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

 

Milena Konasiuk         4a    wyróżnienie

 

 

Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Matematyczny”

 

Michał Skornia          4d    Najlepszy wynik klas 4

Paweł Żurek              5a    Najlepszy wynik klas 5

F.Budas                    6a    Najlepszy wynik klas 6

 

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW  smiley

 

 


I Wojewódzki  Konkurs  Plastyczny „PRAWA DZIECKA OCZAMI  DZIECI”

 objęty honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka
oraz
 
patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty,
zorganizowany przez SP  w Trzcińsku Zdroju
 

Na konkurs wysłano 7 prac dzieci ze świetlicy szkolnej.

Wyróżnienia  otrzymały: Dominika Kozłowska z  klasy III B oraz Milena Konasiuk z klasy  IVA.

 


KONKURSY PRZEDMIOTOWE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
ORGANIZOWANYCH PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W SZCZECINIE

w roku szkolnym 2017/2018

etap szkolny

Matematyka

Zwycięzcami szkolnego etapu konkursu matematycznego zostali:

1. Franciszek Budas z klasy 6a
2. Rafał Zaśko z klasy 6c

GRATULUJEMY!


Język niemiecki

I etap konkursu został przeprowadzony 17 października 2017r. W konkursie uczestniczyło dwóch uczniów z klasy 6a.

Do II etapu zakwalifikowała się Alicja Paca  uzyskując 14 pkt.


Język polski

Do II etapu zakwalifikowali się:

1. Wojciech Mieszała kl. 6a
2. Emilia Pasik kl. 6c


GMINNY KONKURS "ORTOGRAFIK" 2017/2018

Lista uczestników zakwalifikowanych do półfinału konkursu

KLASY CZWARTE
Fryszkowski Igor, Furman Milena, Łukaszewicz Jerzy, Mieszała Ewelina, Pasik Hanna, Standowicz Nikola, Stochmal Maja, Świątek Ola, Wilczyńska Zuzanna.

KLASY PIĄTE
Maksymilian Szwarczewski, Amelia Bitkowska, Aleksander Mejer, Kacper Jaroszewski, Szymon Łosin, Karolina Frankowska, Julia Sieradzka.

KLASY SZÓSTE
Karolina Jatczak, Tymoteusz Kuciemba, Wojciech Mieszała, Ada Murawska, Matera Przemek, Amelia Janik, Karolina Szomańska, Emilia Pasik, Mateusz Rudecki.


GMINNY KONKURS "BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ" 2017/2018

Lista uczestników zakwalifikowanych do półfinału konkursu
KLASY CZWARTE
Czajko Joanna 4a, Furman Milena 4d, Kotniewicz Hanna 4a, Lech Zuzanna 4c, Łukaszewicz Jerzy 4d, Matera Stanisław 4b, Mieszała Ewelina 4a, Ostrowski Franciszek 4b, Pasik Hanna 4a, Pliszka Dawid 4c, Rudź Wiktoria 4b, Rybczyński Filip 4b, Skornia Michał 4b, Stochmal Maja 4a, Witkowski Kacper 4a, Żuk Antek 4e, Żuk Maja 4b.

KLASY PIĄTE
Kulczyk Oliwia, Tatys Nadia, Szwarczewski Maksymilian, Andrzejewski Patryk, Jasiński Adam, Michalak Konrad, Jaroszewski Kacper, Czajko Natalia, Witkowski Igor, Żurek Paweł.

KLASY SZÓSTE
Budas Franciszek 6a, Henszel Miłosz 6a,  Jatczak Karolina 6c, Karlińska Paula 6a, Maciągowski Jakub 6a, Matera Przemysław 6c, Mieszała Wojciech 6a, Murawska Ada 6c, Paca Alicja 6a, Pasik Emilia 6c, Romel Mateusz 6c, Szomańska Karolina 6c, Trojanowska Emilia 6b, Zaśko Rafał 6c.


 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
    ul Siedlecka 4
    72-010 Police
  • (+91) 317-69-50