Osiągnięcia uczniów w konkursach i zawodach sportowych

I Wojewódzki  Konkurs  Plastyczny „PRAWA DZIECKA OCZAMI  DZIECI”

objęty honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka

patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty,
zorganizowany przez SP  w Trzcińsku Zdroju

Na konkurs wysłano 7 prac dzieci ze świetlicy szkolnej.

Wyróżnienia  otrzymały: Dominika Kozłowska z  klasy III B oraz Milena Konasiuk z klasy  IVA.

KONKURSY PRZEDMIOTOWE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
ORGANIZOWANYCH PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W SZCZECINIE

w roku szkolnym 2017/2018

etap szkolny

Zwycięzcami szkolnego etapu konkursu matematycznego zostali:

1. Franciszek Budas z klasy 6a
2. Rafał Zaśko z klasy 6c

GRATULUJEMY!

Język niemiecki

I etap konkursu został przeprowadzony 17 października 2017r. W konkursie uczestniczyło dwóch uczniów z klasy 6a.

Do II etapu zakwalifikowała się Alicja Paca  uzyskując 14 pkt.

Do II etapu zakwalifikowali się:

1. Wojciech Mieszała kl. 6a
2. Emilia Pasik kl. 6c

GMINNY KONKURS "ORTOGRAFIK" 2017/2018

Lista uczestników zakwalifikowanych do półfinału konkursu

KLASY CZWARTE
Fryszkowski Igor, Furman Milena, Łukaszewicz Jerzy, Mieszała Ewelina, Pasik Hanna, Standowicz Nikola, Stochmal Maja, Świątek Ola, Wilczyńska Zuzanna.

KLASY PIĄTE
Maksymilian Szwarczewski, Amelia Bitkowska, Aleksander Mejer, Kacper Jaroszewski, Szymon Łosin, Karolina Frankowska, Julia Sieradzka.

KLASY SZÓSTE
Karolina Jatczak, Tymoteusz Kuciemba, Wojciech Mieszała, Ada Murawska, Matera Przemek, Amelia Janik, Karolina Szomańska, Emilia Pasik, Mateusz Rudecki.

GMINNY KONKURS "BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ" 2017/2018

Lista uczestników zakwalifikowanych do półfinału konkursu
KLASY CZWARTE
Czajko Joanna 4a, Furman Milena 4d, Kotniewicz Hanna 4a, Lech Zuzanna 4c, Łukaszewicz Jerzy 4d, Matera Stanisław 4b, Mieszała Ewelina 4a, Ostrowski Franciszek 4b, Pasik Hanna 4a, Pliszka Dawid 4c, Rudź Wiktoria 4b, Rybczyński Filip 4b, Skornia Michał 4b, Stochmal Maja 4a, Witkowski Kacper 4a, Żuk Antek 4e, Żuk Maja 4b.

KLASY PIĄTE
Kulczyk Oliwia, Tatys Nadia, Szwarczewski Maksymilian, Andrzejewski Patryk, Jasiński Adam, Michalak Konrad, Jaroszewski Kacper, Czajko Natalia, Witkowski Igor, Żurek Paweł.

KLASY SZÓSTE
Budas Franciszek 6a, Henszel Miłosz 6a,  Jatczak Karolina 6c, Karlińska Paula 6a, Maciągowski Jakub 6a, Matera Przemysław 6c, Mieszała Wojciech 6a, Murawska Ada 6c, Paca Alicja 6a, Pasik Emilia 6c, Romel Mateusz 6c, Szomańska Karolina 6c, Trojanowska Emilia 6b, Zaśko Rafał 6c.