Osiągnięcia uczniów w konkursach i zawodach sportowych

KONKURSY PRZEDMIOTOWE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
ORGANIZOWANYCH PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W SZCZECINIE

w roku szkolnym 2017/2018

etap szkolny

Zwycięzcami szkolnego etapu konkursu matematycznego zostali:

1. Franciszek Budas z klasy 6a

2. Rafał Zaśko z klasy 6c

GRATULUJEMY!

Język niemiecki

I etap konkursu został przeprowadzony 17 października 2017r. W konkursie uczestniczyło dwóch uczniów z klasy 6a.

Do II etapu zakwalifikowała się Alicja Paca  uzyskując 14 pkt.

Do II etapu zakwalifikowali się:

1. Wojciech Mieszała kl. 6a

2. Emilia Pasik kl. 6c

GMINNY KONKURS "ORTOGRAFIK" 2017/2018

WYNIKI I ETAPU

KLASY CZWARTE
Karol Szmudziński, Nina Kujawowicz, Wiktoria Rudź, Victoria Kozicka, Milena Furman, Livia Gałuszka, Jerzy Łukaszewicz, Maja Różycka, Zuzanna Wilczyńska, Nikola Domżalska, Łukasz Jamroziński, Agata Otworowska, Aleksandra Świątek, Nikola Szulecka, Hanna Kotniewicz, Ewelina Mieszała, Hanna Pasik, Maja Żuk, Maja Stochmal, Zuzanna Malec, Igor Fryszkowski.

KLASY PIĄTE
Michalina Kłys, Konrad Michalak, Martyna Nowicka, Maksymilian Szwarczewski, Gabriela Abendrot, Amelia Bitkowska, Aleksander Mejer, Kacper Giza, Kacper Jaroszewski, Szymon Łosin, Miłosz Broniszewski, Paweł Żurek, Karolina Frankowska, Oliwia Kulczyk, Patryk Andrzejewski, Igor Witkowski, Emilia Potomska, Dominika Frankowska, Adam Jasiński, Julia Sieradzka, Natalia Czajko.

KLASY SZÓSTE
Emilia Pasik, Karolina Jatczak, Tymoteusz Kuciemba, Mateusz Rudecki, Julia Kalwajtys, Wojciech Mieszała, Julia Ryszkiewicz, Ada Murawska, Jakub Maciągowski, Matera Przemek, Alicja Paca, Paula Karlińska, Amelia Janik, Seweryn Zińczuk, Karolina Szomańska.

GMINNY KONKURS "BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ" 2017/2018

WYNIKI I ETAPU

KLASY CZWARTE
Czajko Joanna, Furman Milena, Gałuszka Livia, Lech Zuzanna, Łukaszewicz Jerzy, Malec Zuzanna, Matera Stanisław, Mieszała Ewelina, Murawska Zuzanna, Opłatek Zuzanna, Pasik Hanna, Pliszka Dawid, Rudź Wiktoria, Rybczyński Filip, Sobczak Maciej, Stochmal Maja, Witkowski Kacper, Wójcicki Gerard, Żuk Maja, Kujawowicz Nina, Ostrowski Franciszek, Skornia Michał.

KLASY PIĄTE
Kulczyk Oliwia, Potomska Emilia, Tatys Nadia, Broniszewski Miłosz, Szwarczewski Maksymilian, Łosin Karol, Frankowska Karolina, Nowicka Martna, Witkowski Igor, Żurek Paweł, Giza kacper, Mejer Olek, Frankowska Dominika, Bakalarz Alicja, Jaroszewski Kacper, Czajko Natalia, Sieradzka Julia, Andrzejewski Patryk, Michalak Konrad, Sosnowski Piotr, Partyka Wojciech, Jasiński Adam, Senderowski Dorian, Bitkowska Emilia, Abenbrot Gabriela, Kłys Michalina.

KLASY SZÓSTE
Karlińska Paula, Maciągowski Jakub, Matera Przemysław, Mieszała Wojciech, Paca Alicja, Pasik Emilia, Romel Mateusz, Szomańska Karolina, Trojanowska Emilia, Zaśko Rafał, Budas Franciszek, Henszel Miłosz, Jatczak Karolina, Murawska Ada.