MENU

Renata Maruszewska - dyrektor szkoły - nauczyciel matematyki

Elzbieta Dybiżbańska - wicedyrektor szkoły - nauczyciel zajęć komputerowych

Halina Adamczak - nauczyciel bibliotekarz; wychowania do życia w rodzinie;
Magdalena Adamczyk - nauczyciel języka niemieckiego; świetlicy szkolnej;
Krystyna Biegus - nauczyciel plastyki, techniki;
Joanna Białas - nauczyciel języka angielskiego;
Wojciech Bochen - nauczyciel historii;
Joanna Bodziachowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;
Aleksandra Burczy - nauczyciel świetlicy szkolnej;
Tadeusz Czubala - nauczyciel wychowania fizycznego;
Beata Figiel - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej:
Monika Fryszkowska - pedagog szkolny;
Anita Głuchowska - nauczyciel wychowania fizycznego i świetlicy szkolnej;
Anetta Gawrońska - nauczyciel matematyki;
Anna Grabowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;
Maria Jagodzińska - nauczyciel języka polskiego;
Danuta Jarasz - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, matematyki;
Teresa Jedziny - nauczyciel języka polskiego;
Krystyna Kapela - nauczyciel języka angielskiego; historii
siostra Joanna Kiedrowicz - nauczyciel religii;
Danuta Kozub - nauczyciel przyrody; świetlicy szkolnej;
Wioletta Krasucka - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;
Izabela Krauska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;
Ewelina Landowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;
Ewa Łapko - nauczyciel wychowania fizycznego;
Iwona Majchrowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;
Dorota Matera - nauczyciel języka polskiego;
Grzegorz Musztafaga - nauczyciel wychowania fizycznego;
Karolina Rybczyńska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;
Marzena Sękowska - nauczyciel bibliotekarz;
Agnieszka Sielicka - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;
Anna Sobolewska - nauczyciel języka angielskiego (klasy I - III);
Urszula Stefańska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;
Aldona Sulawiak - nauczyciel matematyki;
Luiza Tarnawska - nauczyciel pedagogiki specjalnej (zajęcia rewalidacyjne); 
Agata Wasilewska - nauczyciel świetlicy szkolnej;
Agnieszka Wasiluk - nauczyciel religii; języka polskiego
Krystyna Wilińska - nauczyciel przyrody;
Marian Wohlert - nauczyciel muzyki;
Ewelina Zięba - nauczyciel świetlicy szkolnej;
Iwona Zioło - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;
Agata Żuk - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
    ul Siedlecka 4
    72-010 Police
  • (+91) 317-69-50