Rok szkolny 2018/2019 Rok szkolny 2017/2018 Rok Szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2018/2019

W sobotę 13 października 2018  w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w naszej szkole zorganizowana była gra miejska
„Śladami historii naszego miasta”.

Wzięli w niej udział  uczniowie, rodzice i nauczyciele. Wszyscy spotkali się na boisku szkolnym. Po podzieleniu się na grupy  otrzymali mapy i zgodnie z nimi docierali do kolejnych punktów, mających historyczne znaczenie dla Polic. Tam zgłębiali wiedzę, odpowiadali na pytania testowe oraz wykonywali rozmaite zadania.  Na mecie na wszystkich czekał poczęstunek oraz loteria fantowa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do organizacji imprezy:

• panu Krzysztofowi Cichoniowi, który wyznaczył trasę, przygotował mapy i informacje dotyczące ważnych miejsc w Policach;
  • pani Monice Michalak,  Agnieszce Jasik i Beacie Hinz,  które zorganizowały kawiarenkę i zadbały o wyposażenie jej w potrzebne urządzenia i akcesoria;
  • rodzicom, którzy dostarczyli ciasta;
  • rodzicom, którzy wspaniale radzili sobie w punktach kontrolnych: paniom  Joannie Kołmakow, Ewie Kujawowicz, Magdalenie Dymitrowskiej, Agacie Sochackiej, panom Piotrowi Wiśniewskiemu, Pawłowi Siedleckiemu, Mariuszowi Borgerowi, Tomaszowi Sochackiemu;
  • rodzicom, którzy włączyli się do gry i wspierali nauczycieli w opiece nad dziećmi;
  • nauczycielom, którzy uczestniczyli w przygotowaniach oraz opiekowali się grupami;
  • sponsorom, dzięki którym uczestnicy otrzymali drobne nagrody rzeczowe: Grupie Azoty Zakłady Chemiczne „Police" S.A. oraz wydziałowi promocji miasta przy Urzędzie Miasta Police.

Koordynatorki przedsięwzięcia:

W. Krasucka, Iwona Zioło, Agnieszka Wasiluk

Znalezione obrazy dla zapytania światowy dzień tabliczki mnożenia 28 września 2018 - Światowy Dzień Tabliczki mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki mnożenia w naszej szkole poprzedziliśmy tygodniem zabawy z tabliczką mnożenia. Bawiliśmy się przez cały tydzień w zabawę "Hasło dnia", a "Matematyczne spacerki”, podczas których uczniowie szlifowali tabliczkę mnożenia i powtarzali trudne przypadki niejednej osobie weszły w nawyk.  Ceremonia otwarcia ŚDTM w piątek 28.09.2018 r. miała miejsce na głównym korytarzu szkolnym przy komisjach egzaminacyjnych gdzie Pani dyrektor Renata Maruszewska przywitała całą społeczność szkolną i życzyła dużo pozytywnych emocji w zmaganiach z tabliczką mnożenia. Egzaminy z tabliczki mnożenia zostały przeprowadzone przez 4 Komisje Egzaminacyjne dla chętnych uczniów i dorosłych, a po szkole chodził jeden Patrol Egzaminacyjny. Do egzaminów przystąpiło 202 uczniów i 24 dorosłych, wszyscy świetnie się bawili. Nasza szkoła pierwszy, ale nie ostatni raz uczestniczyła w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia.

3 września 2018 - Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019