MENU

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu

Uczniowie ze średnią ocen 4,75 i więcej i zachowaniem wzorowym lub bardzo dobrym

w I półroczu roku szkolnego 2018/2019

Lokata

Średnia

Imię i nazwisko ucznia

Oddział

Zachowanie

1

5,64

Natalia Gruszczyńska

4b

wzorowe

2

5,61

Antonina  Miszkiel

4d

wzorowe

3

5,56

Ewelina  Mieszała

5a

wzorowe

4

5,52

Milena Furman

5d

wzorowe

4

5,52

Michał  Mileszko

4b

wzorowe

6

5,46

Marta  Szmit

5e

wzorowe

7

5,43

Nadia  Tatys

6c

wzorowe

8

5,39

Natalia  Czajko

6c

wzorowe

8

5,39

Julia  Rożyńska

4a

wzorowe

10

5,38

Milena  Konasiuk

5a

wzorowe

10

5,38

Hanna  Kotniewicz

5a

wzorowe

12

5,36

Aleksander  Nowak

4a

wzorowe

13

5,34

Wiktoria  Bratko

4b

wzorowe

14

5,33

Jerzy Łukaszewicz

5d

wzorowe

15

5,32

Amelia Grzejszczak

4d

wzorowe

16

5,29

Filip Rybczyński

5b

wzorowe

17

5,27

Joanna  Czajko

5a

wzorowe

17

5,27

Hanna  Pasik

5a

bardzo dobre

19

5,25

Maja Stochmal

5a

wzorowe

19

5,25

Hanna  Świtkowska

4b

wzorowe

19

5,25

Maja  Wiśniewska

4b

wzorowe

22

5,23

Kacper  Giza

6b

bardzo dobre

22

5,23

Mikołaj Gruszczyński

6c

wzorowe

22

5,23

Zofia Michałowska

5a

bardzo dobre

25

5,20

Maciej Alexiou

4c

wzorowe

25

5,20

Nikola Grudzień

4a

wzorowe

27

5,18

Karolina Frankowska

6a

wzorowe

27

5,18

Kacper  Jaroszewski

6b

wzorowe

29

5,17

Zuzanna  Lech

5c

wzorowe

30

5,16

Michał Kapela

4c

bardzo dobre

30

5,16

Paweł  Żurek

6a

bardzo dobre

32

5,15

Igor  Fryszkowski

5b

wzorowe

33

5,14

Emilia  Potomska

6a

bardzo dobre

33

5,14

Alan Terlecki

6c

wzorowe

35

5,13

Julia  Gromek

5a

bardzo dobre

35

5,13

Hanna Jabłońska

5b

wzorowe

35

5,13

Nina  Kujawowicz

5c

wzorowe

38

5,11

Maja  Sankowska

4b

wzorowe

39

5,10

Aleksander  Strużyna

5b

poprawne

40

5,09

Gabriela Abendrot

6a

bardzo dobre

40

5,09

Szymon  Łosin

6b

bardzo dobre

42

5,08

Jan  Guentzel

4c

bardzo dobre

42

5,08

Karolina  Tomczak

5a

wzorowe

44

5,07

Julia  Sieradzka

6b

wzorowe

44

5,07

Szymon Sochanowski

4c

wzorowe

46

5,05

Oliwia Banatowska

4b

wzorowe

46

5,05

Dominika  Kozłowska

4b

wzorowe

46

5,05

Aleksandra Liban

4d

wzorowe

50

5,02

Livia  Gałuszka

5d

bardzo dobre

50

5,02

Maja Żuk

5b

wzorowe

52

5,00

Dominika  Frankowska

6a

bardzo dobre

52

5,00

Bartosz Hinz

4c

bardzo dobre

52

5,00

Aleksandra  Opłatek

4c

wzorowe

52

5,00

Nina Danuta Siwek

4d

wzorowe

52

5,00

Nikola  Szulecka

5b

wzorowe

52

5,00

Dominika  Walenciak

4a

wzorowe

58

4,98

Zuzanna  Opłatek

5c

wzorowe

60

4,95

Alan Czekała

4d

bardzo dobre

60

4,95

Jagoda Sikorska

4c

wzorowe

60

4,95

Aleksandra Wiśniewska

4c

bardzo dobre

63

4,94

Maja Bilińska

5e

bardzo dobre

63

4,94

Zuzanna Wilczyńska

5d

wzorowe

65

4,93

Karina  Góra

4a

wzorowe

65

4,93

Laura Jankowska

5c

wzorowe

65

4,93

Patrycja  Tomczyk

4c

wzorowe

65

4,93

Jakub Zaborniak

4c

bardzo dobre

69

4,92

Łukasz  Olszewski

5a

bardzo dobre

69

4,92

Adrian Snopkiewicz

5e

bardzo dobre

69

4,92

Adam  Szyszyło

5e

wzorowe

72

4,89

Julia  Filipczak

4a

wzorowe

72

4,89

Angelika Gajewska

4a

wzorowe

74

4,88

Aleksandra  Świątek

5b

wzorowe

75

4,86

Bartosz  Adamski

4a

wzorowe

75

4,86

Mateusz Baranowski

4a

bardzo dobre

77

4,85

Małgorzata  Lück

5a

bardzo dobre

77

4,85

Anika  Picho

5e

wzorowe

79

4,84

Konrad  Michalak

6b

wzorowe

80

4,83

Antoni  Szostak

6c

bardzo dobre

81

4,82

Natalia Anna Bąk

4c

wzorowe

81

4,82

Julia  Budner

6a

bardzo dobre

81

4,82

Piotr Karol Cichoń

4c

bardzo dobre

81

4,82

Piotr  Sosnowski

6a

bardzo dobre

81

4,82

Igor  Witkowski

6a

poprawne

86

4,81

Agata Otworowska

5b

wzorowe

87

4,80

Nikola  Malinowska

6b

wzorowe

88

4,79

Nikola  Standowicz

5e

wzorowe

90

4,77

Nell Jacewicz

5d

bardzo dobre

90

4,77

Oliwia Julia Kulczyk

6a

bardzo dobre

90

4,77

Zuzanna  Malec

5a

wzorowe

94

4,75

Alicja Bakalarz

6b

wzorowe

94

4,75

Michał  Jankowski

5e

bardzo dobre

94

4,75

Michał Robert Jasiński

4d

wzorowe

94

4,75

Luiza Leśniewska

6b

wzorowe

94

4,75

Wiktoria  Rudź

5b

bardzo dobre

94

4,75

Jakub  Rzepiela

4c

bardzo dobre

94

4,75

Kacper Witkowski

5a

bardzo dobre

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
    ul Siedlecka 4
    72-010 Police
  • (+91) 317-69-50