Wtorek 12.12.2017

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 3
im.  Marii Skłodowskiej - Curie
z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach

• Z przyjemnością informujemy, że wniosek Rady Rodziców o budowę placu zabaw przy świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej nr 3 im. M. Skłodowskiej-Curie
    z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2018 r. zdobył najwięcej głosów. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego oraz tym, którzy oddali swój głos na nasz projekt.  Dzięki Państwa wysiłkowi i dobrej woli już niedługo uczniowie z naszej szkoły i okoliczni mieszkańcy będą mogli cieszyć się nowym placem zabaw.

• Drodzy Rodzice

Ubezpieczenie uczniów od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w roku szkolnym 2017/2018

(odpowiedzialna Rada Rodziców)

ŁĄCZNA SKŁADKA ZA OSOBĘ  (z rozszerzeniem o wyczynowe uprawianie sportu, w tym sporty kontaktowe): 49,00 zł

składki zbiera skarbnik lub jedynka klasowa w terminie do 25 października 2017 r.  następnie przekazuje na zebraniu Rady Rodziców w dniu 26 października 2017 r. skarbnikowi Rady Rodziców

Składanie wniosków i zgłaszanie szkody  odbywa się bez udziału szkoły

• zgodnie z zasadami Facebooka i innych portali społecznościowych konto może utworzyć tylko osoba, która ukończyła co najmniej 13 lat. Utworzenie konta z fałszywymi danymi stanowi naruszenie regulaminu. Dotyczy to także kont zarejestrowanych w imieniu osób, które nie ukończyły 13 lat.

www.800100100.pl ważne informacje na temat przeciwdziałaniu przemocy, cyberprzemocy.

• 60 lecie Szkoły Podstawowej nr 3
    im. Marii Skłodowskiej-Curie w Policach.

Pół wieku przy ul Siedleckiej 4

Gratulacje i życzenia z okazji Jubileuszy